Różnice pomiędzy halą murowaną a halą stalową zauważalne są już na etapie początkowym budowy takiego obiektu. Hale murowane nie wszędzie da się wybudować, wymagają one odpowiednich warunków podłoża oraz wykonania pełnego fundamentu. Postawienie hali stalowej nie wymaga specjalnego przygotowania podłoża, a standardowe fundamenty pod taką halę składają się ze stóp fundamentowych (wykonanych z betonu lub żelbetu). Stopy fundamentowe wyposażone są w elementy, dzięki którym możliwe jest zamocowanie na nich stalowej konstrukcji hali.
Uniwersalność rozwiązania, jakim są stalowe hale, powoduje, że możliwe jest przygotowanie i wykonanie praktycznie każdego projektu. Dowolnie można także wybrać i skonfigurować takie elementy wyposażenia hal jak antresole, regały, ścianki działowe itp.
Niezwykle istotnym aspektem w przypadku hal modułowych jest możliwość ich rozbudowy. Jeżeli pozwalają na to warunki terenowe, praktycznie zawsze istnieje sposobność dostawienia kolejnych modułów do już istniejącej konstrukcji. Co więcej, zawsze jest możliwe zdemontowanie konstrukcji hali i jej przeniesienie w inne miejsce dogodne dla inwestora. Oczywiście ważne jest, aby odbyło się to przy wykorzystaniu niemalże zdecydowanej większości elementów, nie naruszając przy tym jej parametrów izolacyjnych.
Stalowe hale modułowe możliwe są do zaadoptowania przez praktycznie każdą branżę. W tej technologii postawić można obiekty produkcyjne, magazynowe, sportowe, handlowo-usługowe w tym: sklepy, warsztaty samochodowe, garaże, stacje diagnostyczne, chłodnie, magazyny, przetwórnie, hale warsztatowe, czy obiekty rolnicze (w tym także budynki inwentarskie takie jak kurniki, chlewnie, czy obory).
Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies oraz politykę ochrony danych osobowych (RODO). Szczegółowe informacji znajdują się w naszej polityce prywatności.